Культурний проект | Онлайн-курси

Історія моди ХХ століття

Чому мода змінюється? Часом – настільки кардинально? І як такі зміни впливають на людей? Авторський курс історика моди і фешн-критика Зої Звиняцьківської розкаже про найважливіші соціокультурні зміни минулого століття крізь призму моди.
10 лекцій
Мода відображає те, як люди сприймають світ довкола. Про що думають, що переживають і що хочуть сказати. Історія моди окремого періоду – це, по суті, історія його культури та зріз соціальної психології.

ХХ століття було часом великих потрясінь і змін. Революції – не лише на площах, а й у свідомості. Війни – не лише за владарювання землями, а й за можливість впливати. Боротьба – за права, свободи, можливість висловлюватись. Як буремне минуле століття відобразилось на моді?
Курс буде корисний тим, хто:
Хоче краще розуміти історію моди
Прагне прослідкувати культурні та соціальні тенденції ХХ століття
Бажає краще розібратись у fashion-індустрії
Звиняцьківська Зоя
Fashion-критик, директор Ukrainian Fashion Museum, перший fashion-редактор ТОП 10, автор "Першої історії української моди"
Ми торкнемося головних, насущних, найважливіших питань, які люди минулого і цього століття намагалися вирішити в тому числі і за допомогою одягу, визначимо найважливіші зміни, які сталися за цей час у відношенні людини до самого себе. Вирішення цих питань часто виходило за рамки одного часового проміжку або «стилю» — і ми будемо розглядати їх цілком, крізь періоди і тенденції, не забуваючи при цьому барвисто презентувати і ті, й інші".
Звиняцьківська Зоя
Лекторка курсу
Історія моди ХХ століття | Онлайн-курс
1000
грн.
3500
грн.
Придбавши онлайн-курс ви назавжди отримуєте його для прослуховування у вашому кабінеті.
Історія моди ХХ століття | Онлайн-курс
1000
грн.
3500
грн.
Придбавши онлайн-курс ви назавжди отримуєте його для прослуховування у вашому кабінеті.
Зв'яжіться з нами
(044) 200 85 85
(095) 493 04 04
вул. Патріса Лумумби, 4/6, буд. А, оф. 407
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше імя
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ваше імя
Ваша пошта
Ваш телефон