ОНЛАЙН-КУРСИ ВЕСНЯНОГО СЕЗОНУ
6 КУРСІВ
ГАСТРОНОМІЧНІ ШЕДЕВРИ ЛІТЕРАТУРИ
Їжа як спосіб задоволення потреби, чи їжа як символ? Тема кулінарії в літературі набагато ширша і глибша, ніж може здатись на перший погляд.
В 9 лекціях курсу ми поговоримо про літературне меню від давніх часів до сьогодні і навчимось готувати за рецептами світової літератури.
З 11 КВІТНЯ, 9 ЛЕКЦІЙ
РЕЛІГІЇ ДАЛЕКОГО СХОДУ
За уявленнями даосів, у тілі людини мешкає 36 000 духів, а в Японії, згідно з офіційною статистикою, сукупна кількість вірян різних релігій перевищує кількість населення. Що приховує світогляд Далекого Сходу?
Новий курс від Культурного Проекту, що відкриє шлях до самопізнання.
З 25 КВІТНЯ, 10 ЛЕКЦІЙ
ФІЛОСОФІЯ ТА ЛІТЕРАТУРА
Курс "Філософія та література" — це спроба пізнати себе через живу розмову з класиками світової літератури та філософії. На прикладі відомих творів ми з'ясуємо засади власного світогляду і ретельніше осмислимо свої цінності.
З 29 КВІТНЯ, 9 ЛЕКЦІЙ
ПРОСТО ФАНТАСТИКА!
Сьогодні фантастика — не просто мейнстрім. Персонажі та ситуації з фантастичних творів вже давно перестали бути просто фікцією і впливають на формування сучасної свідомості.
З 30 КВІТНЯ, 5 ЛЕКЦІЙ
ЯК ВЛАШТОВАНО МУЗИЧНИЙ СВІТ
Ми пройдемо історичний шлях від Нового до Новітнього часу та поглянемо як політичні режими, суспільні катаклізми та провідні ідеї епох відображаються у мові звуків.
Це музика під іншим кутом зору, яка відкриє нове розуміння світоустрою та надасть нових відтінків музичному сприйняттю.
З 5 ТРАВНЯ, 10 ЛЕКЦІЙ
МУЗЕЇ СВІТУ
Віртуальна подорож музеями світу - це курс про всі тонкощі музейної справи. Ми розглянемо історію музейної справи та ключові моменти її розвитку. Заглянемо за лаштунки до відомих музейних установ, щоб переконатись - музейництво набагато цікавіше та неочікуваніше. А інколи - перетворюється на справжній пригодницький детектив.
З 16 ТРАВНЯ, 6 ЛЕКЦІЙ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
ЧЕКАЄ НА КУРСІ
ЩО ВАС
(095) 493 04 04
(044) 200 85 85
info@culturalproject.org

FACEBOOK INSTAGRAM TELEGRAM